KęKę przekazał swoje złote oraz platynową płytę na licytację!

Złota płyta za debiutancki album „Takie rzeczy” oraz złota i platynowa za „Nowe rzeczy” – to wielkie osiągnięcia KęKę, które nie każdemu dane jest zdobyć. Piotrek jednak postanowił pójść o wiele dalej i…przekazał je na licytację! Zapowiedział to 12 sierpnia na swoim facebookowym fanpage’u:
Siemanko! W lutym tego roku przy okazji mojego koncertu w Słupsku, zostałem zaproszony przez Stowarzyszenie Hip-Hop „Drugą Szansą” w resocjalizacji do odwiedzenia placówki socjalizacyjnej „Mój Dom – Moja Przyszłość”. Poznaliśmy się z Przemkiem, który prężnie działa na rzecz dzieciaków i trochę zaraził mnie swoim entuzjazmem.
A teraz druga część historii.
Bardzo się cieszę z wyróżnień za mój rap. Zarówno Złote jak i Platynowa Płyta to dla mnie coś wielkiego. Podchodzę bardzo serio do tego i według mnie to bardzo miło mieć świadomość, że tylu osobom spodobała się Twoja muzyka. I w sumie ta świadomość jest w tym wszystkim najlepsza. Myślę, że za 20 lat jak już będę, sam nie wiem kim, to będę ten czas mojego „rapowania” wspominał bardzo dobrze. Myślę że uda mi się to też pamiętać, bez fizycznych przypominajek w postaci płyt.
Tak więc, płyty trafią na aukcję, a cały dochód zostanie przekazany, na rzecz dzieciaków z placówki.
Zresztą Bashesh ma drugie, a skoro „do końca życia razem” to trochę tak jakbym się ich wcale nie pozbywał:P
Aukcja ruszy na dniach, postaram się Was poinformować, ale z racji tego że mogę być w rozjazdach to radzę już dziś śledzić profil Stowarzyszenia, żeby być na bieżąco.
Pozdrawiam i miłego dnia.

Licytacja zaczęła się 25 sierpnia na portalu charytatywni.allegro.pl, a link do obydwu aukcji znajduje się poniżej. Zachęcamy do licytacji! Przypomnę jeszcze tylko, że trzecia płyta KęKę „Trzecie rzeczy” swoją premierę będzie mieć 16 września!
http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=2102